Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Потрібно купити квіти для начальниці


Потрібно купити квіти для начальниці

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ми з колегами вирішили зкунутися трохи грошима та подарувати начальниці великий букет квітів, у понеділок їй виповниться 50 років. Ребята, підкажіть, які квіти краще купити та де замовити букет з доставкою.

0

2

Ну звідки нам знати, які квіти любить твій бос, скажімо, моя дівчина любить проліски, ромашки, тюльпани та еустому. З усього перерахованого зараз можна купити лише еустому, а ось троянди, мабуть, краще подарувати на ювілей.

0

3

Тут уже більша частина команди каже, що достатньо подарувати червоні троянди, тому вважатимемо, що квітка обрана. Тепер залишилося дочекатися, коли хтось підкаже магазин, який може надіслати кур'єра.

0

4

Дырявый написал(а):

Ми з колегами вирішили зкунутися трохи грошима та подарувати начальниці великий букет квітів, у понеділок їй виповниться 50 років. Ребята, підкажіть, які квіти краще купити та де замовити букет з доставкою.

Мені також здається, що букет троянд краще подарувати на ювілей начальнику, це просто класика. Ви можете заказати доставку квітів у Львові  ТУТ ! Ви можете подивитися асортимент разом із колегами, глянути відео букети
у них гарна онлайн вітрина . Дружина хоч і полюбила гілкову троянду, але звичайні їй якось не дуже подобаються.
На Еустому і Гортензії таки варто звернути увагу, хоча я вам тут кажу, вам краще знати смаки свого начальника.
Яку б квітку ви не вибрали, вони будуть чудово виглядати, тому що їх можна красиво упакувати у  папір.
https://i.postimg.cc/8CvCdwGK/54.jpg

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Потрібно купити квіти для начальниці