Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Компьютеры и другая электроника » Створення інтернет магазину


Створення інтернет магазину

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Займаюся виготовленням виробів з натуральної шкіри - гаманців, клатчів, портмоне, ременів та поясів, сумочок та рюкзаків, палітурок, закладок тощо. Хочу зробити власний інтернет магазин. Що для цього потрібно та де реєструвати домен в Україні?

0

2

Мені здається, що навіть не обов'язково робити свій сайт для інтернет-магазину. Можна чудово продавати в соціальних мережах, таких як – Фейсбук, Інстаграм, а також використовувати Телеграм канал.

0

3

Соціальні мережі будуть дійсно дуже ефективними у вашій справі, але свій сайт потрібно мати все одно. Там ви розмістите фото та відео матеріали ваших товарів, їх докладний опис та ціни. Вам потрібно створити сайт з інтерактивним інтерфейсом, наповнити його контентом, розвивати його та просувати. Вибрати відповідне доменне ім'я та зареєструвати домен com.ua https://rx-name.ua/domains/tld/com.ua

0


Вы здесь » Жизнь » Компьютеры и другая электроника » Створення інтернет магазину