Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Кросівки на зиму


Кросівки на зиму

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Мої зимові кросівки мають не дуже привабливий вигляд, якось вони швидко затерлися, ось що означає штучна шкіра. Форумчани, у вас є на прикметі інтернет-магазин, в якому продається взуття з натуральної шкіри.

0

2

Взуття з натуральної шкіри купую на ринку, воно звичайно коштує значно доріжці від штучної, але гасатиме довгі роки. Сходіть на базар, подивіться асортимент, я впевнений, що знайдете хороший варіант.

0

3

Перше що я зробив сходив на ринок, та там є шкіряне взуття, але ціна досить висока. Начебто там продають брендове взуття, мене такий варіант точно не влаштовує, але все одно дякую за підказку.

0

4

Теплов Олег написал(а):

Мої зимові кросівки мають не дуже привабливий вигляд, якось вони швидко затерлися, ось що означає штучна шкіра. Форумчани, у вас є на прикметі інтернет-магазин, в якому продається взуття з натуральної шкіри.

Якщо вам потрібне гарне взуття, тоді відвідайте інтернет магазин фірмового взуття Віттороссі, кросівки від цього бренду носіть кілька сезонів. У мене взуття від цього виробника на всі пори року, ще жодного разу мене не підводило. М'яка підошва все скрізь добре проклеєно.
Ось тут, ви зможете подивитися зимові кросівки https://vittorossi.ua/ua/shop/muzhskie_ … er/zimnie/ з натуральної шкіри, хоча в магазині є також і штучна шкіра хоча вона набагато краща від тієї, що ви купували, в цьому я впевнений.
https://i.postimg.cc/vTbYCfc7/5858.jpg

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Кросівки на зиму