Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Яке вино вибрати до трьохсот гривень?


Яке вино вибрати до трьохсот гривень?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хочу замовити додому гарне біле ігристе вино, що не порадите яку пляшечку можна взяти до трьохсот гривень? Мені таке, щоб по міцності було середнє, а то дружина теж любить вино, але тільки не сильно міцне, а то вона стане швидко п'яною)

0

2

Спробуйте Б'янко, кажуть що воно дуже смачне, я сам не пробував, тому що я алкоголь не приймаю, а ось друзі прямо на кожне день народження і свято п'ють, до того ж воно недороге, я навіть разок їм купував його, всього двісті гривень коштує .

0

3

Пробував я Б'янко, по молодості ... Мені було ще 18 років, два роки тому) Спробував я дешеве Б'янко, воно таке фігове, що пробувати його ще раз, я не маю наміру, це алкашка тільки для початківців, вона із закупівлі напевно дуже дешеве , його продають в кожному кіоску.

0

4

Friendser написал(а):

Хочу замовити додому гарне біле ігристе вино, що не порадите яку пляшечку можна взяти до трьохсот гривень? Мені таке, щоб по міцності було середнє, а то дружина теж любить вино, але тільки не сильно міцне, а то вона стане швидко п'яною)

Ну так, бьянко це дуже поганий алкогольний напій, я його навіть вином не назву, це напевно, просто взяли чистий спирт, змішали з водою і додали смакової хімічний елемент, він дуже міцний, хоч і заявлено 12%.

Я вам таке ніколи не пораджу! Краще подивіться біле ігристе вино Jaume Serra Cava Brut https://winewine.com.ua/sparkling/jaume … cava-brut/ це дуже гарне біле ігристе вино, яке ще й брют, виробник з Іспанії, зроблено воно за всіма канонами, до того ж коштує всього двісті гривень, воно дуже сильно відрізняється від бьянко і має дуже хороший фруктовий відтінок у смаку, вважаю що кращого за такі гроші не знайти і навіть дівчатка таке п'ють без проблем.

https://i.ibb.co/LrVVZ14/Jaume-serra-cava-brut.png

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Яке вино вибрати до трьохсот гривень?