Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Домашний очаг » Кухонний фартух


Кухонний фартух

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрий ранок! Нам потрібно красиво оформити кухонний фартух, ось тільки не хочемо, щоб він був не із плитки. Що ви нам можете порадити, який кухонний фартух зараз у моді, дякую за увагу.

0

2

У нас скляний фартух, він гарний, його легко мити, але для цього потрібно застосовувати спеціальні миючі засоби. Багатьом подобається керамограніт, але мені допустимо такий варіант взагалі не підходить, у кожного свої смаки.

0

3

Може ви мені скажете, де я можу купити скляний кухонний фартух або хоча б подивитися приклади в інтернеті. Ми просто нещодавно зробили ремонт у квартирі, вже у всіх кімнатах нові меблі, залишилося обладнати лише кухню.

0

4

Теплов Олег написал(а):

Добрий ранок! Нам потрібно красиво оформити кухонний фартух, ось тільки не хочемо, щоб він був не із плитки. Що ви нам можете порадити, який кухонний фартух зараз у моді, дякую за увагу.

Коли робили ремонт зіткнулися з проблемою що не можемо ніяк вірно підібрати кухонний фартух щоб від гармонійно поєднувався з кухнею. Натрапила на статтю на одному сайті де дизайнери WOODsystems навчають як все ж таки гарно оформити фартух. На що варто звернути увагу при виборі, і які  є плючи і мінуси тих чи інших метеріалів. Тому раджу і вам прочитати дану статтю https://news.ua/society/woodsystems-nav … ij-fartux/
https://skr.sh/i/080223/FJDXJaij.jpg

0


Вы здесь » Жизнь » Домашний очаг » Кухонний фартух