Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Вибір планшета для навчання


Вибір планшета для навчання

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, хочу купити планшет дитині для віддаленого навчання, і от не знаю який гаджет краще вибрати для таких цілей. Хто розбирається в планшетах і може дати рекомендації?

0

2

Хочу поділитися з вами знахідкою - красень HP Spectre це ігровий ноут, складываетсяя в плланшет у вихідне положення. Зображення, а також інші якості Вас неодмінно порадують.

0

3

Дивіться огляди кращі планшети 2022 користуюся самсунг, багато хто вибирає Епл фірму, є ношені варіанти, хоча краще не ризикувати і все ж купити новий планшет в онлайн або реальному магазині.

0

4

Доброго часу доби. Для навчання можна брати не найдорожчий планшет, і такого думаю буде більш ніж достатньо.
На сьогоднішній день широкий вибір планшетів є в інтернет магазині Жук.
Я собі для роботи у них купував планшет Samsung Galaxy Tab S7 https://zhuk.ua/plansheti-samsung/ з діагоналлю екрана 12.4 дюйма. Сам гаджет цілком мене влаштовує, працює спритно, власне те, що я і хотів.
Рекомендую вам так само подивитися планшети, і тоді вже може визначитеся з вибором.
https://zhuk.ua/content/images/30/240x162l85nn0/planshet-samsung-galaxy-tab-s7-fe-4-64gb-lte-mystic-silver-sm-t735nzsasek-65803094674953.webp

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Вибір планшета для навчання