Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Хочу купити портативну зарядну станцію Bluetti


Хочу купити портативну зарядну станцію Bluetti

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Добрий вечор! Потрібна ваша допомога. Я розглядаю можливість придбання зарядної станції Bluetti, тому хотів би дізнатися вашу думку про цей виробник. Буду вдячний, якщо ви порекомендуєте інші перевірені варіанти.

0

2

Можу порадити звернути увагу на зарядні станції Anker. Особисто я купив модель від цього бренду два роки тому і ще досі задоволений. Звичайно, не дуже приємно, що зараз такі пристрої коштують дорого, але це пов'язано зі зростанням курсу долара і бажанням багатьох продавців заробити якнайбільше.

0

3

Погоджуюся з вами, що зарядні станції та генератори зараз досить дорогі. Обов'язково розгляну зарядні станції від виробника, якого ви порекомендували, і буду вдячний, якщо ви підкажете певну модель.

0

4

Теплов Олег написал(а):

Добрий вечор! Потрібна ваша допомога. Я розглядаю можливість придбання зарядної станції Bluetti, тому хотів би дізнатися вашу думку про цей виробник. Буду вдячний, якщо ви порекомендуєте інші перевірені варіанти.

Скажу що Bluetti - це портативна зарядна станція, яка може заряджати різноманітні пристрої, такі як смартфони, планшети, лаптопи та електричні автомобілі. Цей пристрій працює від сонячних батарей, тому його можна використовувати навіть там, де немає доступу до електромережі. Крім того, у Bluetti є вбудований інвертор, що дозволяє перетворювати постійний струм з батарей на змінний струм, необхідний для зарядки різних пристроїв.

Зарядна станція Bluetti https://allo.ua/ua/zarjadnye-stancii/pr … l-bluetti/ має різні моделі з різною ємністю батарей - від 1500 Вт·год до 6000 Вт·год, що дозволяє підібрати оптимальну модель залежно від ваших потреб.
https://skr.sh/i/090323/idhOO8oI.jpg

0

5

Подібна техніка в побуті реально сильно знадобиться

0

6

А по АКБ що порадити можете? На які варіанти слід увагу звернути?

0

7

Тютчев Толик написал(а):

А по АКБ що порадити можете? На які варіанти слід увагу звернути?

Мой супруг говорит что самыми качественными и надежными аккумуляторы LogicPower https://www.powersol.com.ua/shop/akkumu … ogicpower/ считаются. Они и стоят относительно недорого, и работают хорошо. Производитель очень хорошую официальную гарантию даёт на такие аккумуляторы, поэтому есть смысл именно такой вариант рассматривать как основную покупку

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Хочу купити портативну зарядну станцію Bluetti