Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Який ноутбук обрати?


Який ноутбук обрати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, друзі! Я хочу купити собі ноутбук для роботи та навчання. Чи можете ви порадити якусь модель? Я не знаю, що саме мені потрібно від ноутбука і на що треба звернути увагу при виборі. Які параметри є важливими?

0

2

Я знаю, який ноутбук тобі потрібен. Я сам користуюсь моделлю HP Spectre x360. Це чудовий ноутбук для роботи та розваг. Його екран можна повертати на 360 градусів, що дозволяє використовувати його як планшет. Якщо тобі потрібен високоякісний звук, то цей ноутбук має вбудовану акустичну систему Bang & Olufsen. Крім того, він має потужний процесор та дуже довгу час роботи від акумулятора. Рекомендую цю модель!

0

3

Дуже дякую за пораду! Я подивлюсь цю модель. Але чи не дорогий він для мене? Мені треба щось дешевше. Порадьте будь ласка! Бо я зовсім в цьому не розуміюсь, дуже думаю с привиду цього.

0

4

Igor написал(а):

Привіт, друзі! Я хочу купити собі ноутбук для роботи та навчання. Чи можете ви порадити якусь модель? Я не знаю, що саме мені потрібно від ноутбука і на що треба звернути увагу при виборі. Які параметри є важливими?

Привіт, друзі! Я рекомендую проглянути каталог ноутбуків https://ringoo.ua/elektronika/noutbuki там є великий вибір ноутбуків на будь-який бюджет та потреби. Якщо ти хочеш щось дешевше, то можеш звернути увагу на моделі від Lenovo або Acer.

Наприклад, Lenovo IdeaPad S145 - це недорогий ноутбук з непоганими технічними характеристиками. Якщо ти займаєшся важкою графікою або відеомонтажем, то можеш подивитися моделі від Asus або MSI. Вони мають потужні процесори.

https://i.postimg.cc/hGrYhX9S/3321.jpg

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Який ноутбук обрати?