Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Красота и здоровье » Консультація дитячого невролога в Києві


Консультація дитячого невролога в Києві

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Можливо, хтось із вас стикався з подібним і зможе порадити, куди звернутися. Справа в тому, що мій молодший синочок останнім часом дуже часто плаче, відмовляється від їжі та погано спить. Педіатр сказала, що потрібно звернутися до дитячого невролога, але в нашому місті, наскільки я знаю, таких спеціалістів не так багато. Чи може хтось порекомендувати перевірене місце, де можна отримати кваліфіковану допомогу? Дуже хочеться, щоб консультація була на найвищому рівні, адже мова йде про здоров'я моєї дитини.

0

2

Я розумію ваші занепокоєння, адже як батько і лікар, я стикаюся з подібними ситуаціями і вдома, і на роботі. Коли справа доходить до здоров'я наших дітей, ми завжди хочемо знайти найкращих спеціалістів. За вашим запитом, я би хотів порекомендувати Дитячий медичний центр "ДИТИНА", що є одним із найкращих місць, де можна отримати консультація дитячого невролога . Цей центр відомий своїми висококваліфікованими спеціалістами та індивідуальним підходом до кожної дитини. Там використовують найсучасніші методи діагностики та лікування, а також забезпечують підтримку і консультації для батьків на кожному етапі лікування. Я особисто мав справу з цим центром, коли моя донька потребувала консультації, і залишився дуже задоволений рівнем обслуговування та підходом до дітей.

0


Вы здесь » Жизнь » Красота и здоровье » Консультація дитячого невролога в Києві