Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Шукаю онлайн курси Adobe Photoshop та Adobe Lightroom.


Шукаю онлайн курси Adobe Photoshop та Adobe Lightroom.

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

У мене є велике бажання навчитися працювати з графічними редакторами, зокрема Adobe Photoshop та Adobe Lightroom. Чи можете ви порекомендувати якісні онлайн курси, де я можу здобути необхідні знання та навички? Мені важливо, щоб курси були орієнтовані на початківців і включали багато практичних завдань. Буду вдячний за будь-яку інформацію чи поради. Дякую!

0

2

Я теж колись шукав онлайн курси Adobe Photoshop та Adobe Lightroom https://green4.photo/uk/retouch/ і хочу поділитися своїм досвідом. Раджу звернутися до фотошколи Зелений квадрат. Я сам проходив там курси і залишився дуже задоволений. Викладачі - справжні професіонали, які не тільки мають великий досвід, але й вміють просто і доступно пояснювати матеріал. Курси містять багато практичних завдань, що допомагає швидко засвоювати нові знання. Крім того, в фотошколі Зелений квадрат дуже зручний графік занять, що дозволяє поєднувати навчання з роботою чи іншими справами. Після закінчення курсів я отримав сертифікат, який допоміг мені знайти роботу в цій сфері.

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Шукаю онлайн курси Adobe Photoshop та Adobe Lightroom.